PROTEM

EGE MAKiNE 50 yılı aşan tecrübesiyle Kaynak Ağzı Açma ve Boru Kesme alanında 1971 yılında Fransa’da kurulmuş olan , yüksek performansı ile de müşteri memnuniyeti edinmiş olan PROTEM ekipmanlarını 2000 yılından beri temsilciliğini yürütmektedir.Boru spool imalatı, eşanjör bakım, kazan bakım ve petrol boru hattı montajına yönelik boru kesme ve kaynak ağzı açma makineleri, orbital kesme makineleri ve kaynak ağzı açma çözümlerinin yanında flanş yüzey işleme, vana conta yüzey işleme, honlama ve motor rektifiyeye yönelik saha torna çözümleri de sunmaktadır. [Flanş Conta Yüzeyleme Ekipmanları için]20 yılı aşkın tecrübemizle sizlerin de ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmak isteriz.

Saha Tipi Kaynak Ağzı Açma Çözümleri

Protem US tipi saha tipi kaynak ağzı açma çözümleri 0,5”- 36’’” dış çap aralığında PFM serileri ile de 4’’ ila 72’’ arası petrol doğalgaz boru hattı işlemlerinizi hızlı ve kusursuz bir şekilde yapmanızı sağlar.

DETAYLAR

Saha Tipi Kaynak Ağzı Açma ve Boru Kesme Çözümleri

TT-NG ve OCM serisi 2’’ile 56” dış çapa kadar kaynak ağzı açma ve boru kesme işlemlerinizi aynı anda yapın ve iki hat hızlanın!

DETAYLAR

İmalata Yönelik Kaynak Ağzı Açma - Yüksek Hızlı Otomatik Modeller

Spool imalatlarınızda hızlanmak ve aynı kalitede kaynak ağzı elde etmek için Protem, en önemli ekipmanlarınızdan biri olacak.

DETAYLAR

İmalata Yönelik Kaynak Ağzı Açma - Standart HSS Bıçaklı Çözümler

Spool imalatlarınızda hızlanmak ve aynı kalitede kaynak ağzı elde etmek için Protem, en önemli ekipmanlarınızdan biri olacak.

DETAYLAR

Orbital Kaynak Öncesi Boru Hazırlık Çözümleri

3mm et kalınlığına kadar olan orbital kaynak öncesi hazırlık için SL ve SE modelleri 3mm üzeri J kaynak gerektirecek orbital kaynak öncesi hazırlık için SE-NG ve TTS-RD modelleri önerilmektedir.

DETAYLAR

Boru-Ayna Kaynak Çürütme Çözümleri

Boru-Ayna kaynak çürütme işlemleriniz Protem ile daha hızlı!

DETAYLAR

Flanş Conta Yüzey İşleme Çözümleri

DETAYLAR

Saha Tornaları - Motor Rektifiye Çözümleri

DETAYLAR

Saha Tornaları - Vana ve Flanş İşleme Çözümleri

DETAYLAR

Kazan Bakımına Yönelik Çözümler

Kazan bakımı, 4” dış çapa kadar GR serisi ile daha kolay!

DETAYLAR

Orbital Boru Kesme

Paslanmaz boruların kaynak kaynak önceki kesme işlemlerinde 0,5”-6,6” dış çap aralığında 15mm et kalınlığına kadar boru kesme işlemlerinizde Ulti Master kanıtlanmış kalitesi ile yeni iş ortağınız!

DETAYLAR

İmalata Yönelik Kaynak Ağzı Açma ve Boru Kesme Çözümleri

CTA serisi ile ½’’-48’’ MF serisi ile de ½’’-16’’ dış çapa kadar kaynak ağzı açma ve boru kesme işlemlerinizi aynı anda yapın ve spool imalatınıza hız katın. CTA makineleri borunun iki tarafını 3 dk gibi kısa sürede kesme ve kaynak ağzı açma işlemi yapabilmektedir.

DETAYLAR