Hakkımızda

Ege Makine Hakkında

1965 yılında Usag ve Ridgid markalarımızla Perşembe Pazarı’nda başladığımız yolculuğumuza dünyanın kendi alanlarında en iyi markalarını temsil ederek devam ediyoruz. 

2000’li yılların başında Snap-On, Protem, Hydratight gibi markaları bünyesine katan Ege Makine bu tarihten sonra mekanik taahhüt ekipmanları üzerine yoğunlaşmış ve günümüze kadar endüstrimizin hemen her alanında satış, satış sonrası teknik servis, kalibrasyon ve yedek parça tedariği sağlayan bir yapıya dönüşmüştür.

Son 10 yılında sanayimizin neredeyse tamamına ürün tedariği sağlayan Ege Makine olarak güncel gelişmeleri takip ediyor, ülkemizin sanayisine katkıda bulunacak her türlü ekipmanı yerinde inceleyip, teknik gereklerini yerine getirip, kullanıma hazır halde ülkemize kazandırıyoruz. 

Sağladığımız her ekipmanın kurulumundan eğitimine, bütün aşamalarını kendi bünyemizde ve kendi ekibimizle gerçekleştiriyoruz ve hitap ettiğimiz her alanda tedarikle sınırlı kalmayıp, sahada çözüm ortağı olarak bulunuyoruz. 

Günümüzde, ailenin 2. Kuşağı tarafından yürütülen yönetim anlayışı, endüstri 4.0 gereklerine uyum sağlamayı hedefleyerek, robotik kaynak teknolojileri, orbial kaynak makineleri, CNC boru profil kesme makineleri ile ülke sanayisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. 

50 yılı aşan tecrübemiz, genç ve yetenekli kadromuz ile Ege Makine, her alanda çözüm ortağınız…