Ege Makine - Teknik Malzeme ve San. Ltd. Şti.

Ege Makine Ürünler

Hydratight Civata gerdirme sistemleri

HL TİPİ & HydraMax GERDİRMELER

Hydratight 30 yılı aşkın süredir , edindiği tecrübeleri geliştirerek HL ve Hydra Max gerdirme tiplerini geliştirmiştir.

HL Tipleri daha çok standart saha tipi uygulamalarında tercih edilmekte olup , aynı tip gerdirme kafasına değişken ölçüler uygulanmasını sağladığından ekonomik avantaj sağlayan modeler olup , maksimum 1034 bar basınç ile çalışmaktadır .

Daha fazla bilgi için >>
HL Gerdirmeler PDF

HYDRAMAX Gerdirmeler PDF

Hydra-Max Gerdirmeler ise Petrol Doğalgaz sektörünün bazı özel uygulamaları için geliştirilmiş olup , %30 daha fazla kuvvet uygulanma imkanı sunmaktadır .

Maksimum stroke 15mm olup , maksimum çalışma basıncı 1500 bardır .


AquaMax SUALTI UYGULAMA GERDİRMELERİ ( SUBSEA )

AquaMax Sualtı gerdirme sistemleri ANSI , API ve MSS tipi ve kompakt tip flanşlarda uygulanabilmekte olup , muadil ürünlere gore %30 daha fazla kuvvet uygulama imkanı vermektedir .

Maksimum çalışma basıncı 1500 bar olup , hızlı bağlantı somun sistemi sayesinde operasyon sürelerini minumuma indirmektedir. Ayrıca 1 3/16’’ lik strok kapasitesi sayesinde emniyetli kullanım avantajı sağlar.

Daha fazla bilgi için >> AquaMax SUALTI UYGULAMA GERDİRMELERİ ( SUBSEA )


Mikro Gerdirme Sistemleri

Hydratight Mikro Gerdirmeler 10.9 kalite civatalarda kullanılmak üzere özellikle rüzgar tirbün endüstrisine çözğm sunmak amacı ile dar alanlarda kullanım imkanı sağlamak için dizayn edilmiş ürünlerdir.

Daha fazla bilgi için >>Mikro Gerdirme Sistemleri


Multi-Stud (Çoklu Bağlantı ) Gerdirmeleri

Hydratight Çoklu Gerdirme Sistemleri özellikle nükleer endüstri için tasarlanmış özel çözümler olup , %75 e yakın operasyon süresinde avantaj sağlayan çözümlerdir.

Daha fazla bilgi için >> Multi-Stud (Çoklu Bağlantı ) Gerdirmeleri


Hidrolik Somunlar

Hydratight Hidrolik Somunlar , maksimum 1379 bar çalışma basıncına sahip olan , yüksek kuvvet uygulanması gereken iş makineleri sabitleme gibi ihtiyaçlara çözüm sunmak amacı ile standart somun yerine kullanılan endüstriyel çözümlerdir.

Teklif almak için irtibata geçiniz.