Ege Makine - Teknik Malzeme ve San. Ltd. Şti.

Ege Makine Ürünler

Hakkımızda

Firmamız 1965 yılında İstanbul’da kurulmuş olup ,kurulduğu günden beri sanayimizin gelişmesine hizmeti amaçlayarak , bu doğrultuda teknik hırdavat ve makine ekipman konusunda dünya markalarının Türkiye distribütörlüğünü ve satış sonrası hizmetlerini etkin satış sonrası servisi ve bayi kanalları ile sürdürmektedir .

Türkiye temsilcisi olduğumuz:
RIDGID TOOLS ,
USAG EL ALETLERİ ,
PROTEM Boru Kaynak Ağzı Açma ve Kesme Makineleri ,
POLYSOUDE Orbital Tig Makineleri,
RADTORQUE Havalı ve Elektrikli Tork Tabancaları ,
HYDRATIGHT Hidrolik Torklama ve Gerdirme Çözümleri ,
LACO MARKAL Endüstriyel Markalama Kalemleri
MULLER OPLADEN CNC Boru Profil Kesme Tezgahları ve
MATHEY DEARMANN Boru Kesme ve Fit Up Kelepçeleri ile Havacılık , Ağır Endüstri , Petro Kimya , Gıda Sektörü ve Otomotiv sektörü olarak sanayimize hizmet etmekteyiz .

Misyonumuz sektördeki en kaliteli markaları ve yenilikçi ürünleri en uygun koşullarla ülke ekonomisine kazandırarak ülke sanayimize hizmet etmek.

Vizyonumuz ise ürün portföyümüzle sektörde her zaman öncü olmak ve müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmeti sürekli olarak sunarak pazarda lider konumda olmaktır .

1965 yılında başlayan bu yarışta , değişime ve gelişime ayak uydurarak , kaliteli hizmet anlayışımız ve markalarımızla ,ülkemiz sanayi ve gelişen teknolojiler arasında ki bağımızı kuvvetlendirerek , hizmete devam edeceğiz.